SPAŁA - OW Zacisze

SPAŁA to miejscowość rekreacyjno – wypoczynkowa położona nad rzeką Pilicą na obszarze Puszczy Pilickiej. Występuje tu prawdziwe bogactwo roślin i zwierząt. W rezerwatach królują stare drzewostany i dzikie zwierzęta między innymi dziki, sarny, jelenie i daniele. Na tych wyjątkowo pięknych terenach utworzono dwa Parki Krajobrazowe – Sulejowski i Spalski, w których można spotkać wiele chronionych roślin oraz ponad sto gatunków ptaków chronionych i łownych. W Spale znajduje się Centrum Przygotowań Olimpijskich, co może świadczyć o szczególnych walorach tego miejsca. Odbywają się tu coroczne dożynki prezydenckie. W okolicznym leśnictwie Książ można odwiedzić ośrodek hodowli żubrów.

Bliska odległość większych miast jak Warszawa (120 km), Łódź (60 km), Radom (80 km), Częstochowa (120 km) czy Tomaszów Mazowiecki (9 km) czyni to miejsce idealnym punktem spotkań. Okolica ta, stanowi także wspaniałą przestrzeń dla miłośników przyrody, którzy wśród licznych atrakcji  mogą odkryć same niezwykłości, w tym rzekę Pilicę z dopływem Gać, gdzie podziwiać można misternie wykonane tamy bobrów. Dookoła „Zacisza” każdy nasz Gość ma okazję nacieszyć oczy przepięknymi widokami na lasy, które obfitują w liczne ścieżki zdrowia, trasy rowerowe, a rzeka Pilica pozwala na przeżycie niesamowitej przygody na spływie kajakowym. 

Ośrodek Wypoczynkowy „Zacisze” to obiekt klasy turystycznej ,położony 1 km od centrum Spały w kierunku Konewki w pięknym, starym lesie. Sto metrów od ośrodka przez las płynie rzeczka Gać. Do dyspozycji gości pokoje 1, 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym (WC, umywalka, prysznic), TV, lodówką. Na miejscu recepcja, jadalnia. Na terenie obiektu miejsce na ognisko, parking bezpłatny. Ośrodek akceptuje zwierzęta – 35 zł/doba.

„Zacisze” jest obiektem o szerokim spektrum udogodnień i atrakcji dla gości. Oferuje między innymi relaks w saunie, aktywne spędzanie czasu podczas gry w bilard, piłkarzyki czy tenis stołowy, a dodatkowo dysponuje także wypożyczalnią rowerów, na których można przemierzać okoliczny park krajobrazowy. Najmłodsi znajdą wiele radości w pokoju zabaw z mini zjeżdżalnią i basenem z piłeczkami.

Udogodnienia w pokojach

Do dyspozycji gości

Wyposażenie pokoi i udogodnienia w obiekcie mogą ulec zmianie.

29.03 - 02.04.2024

 • pok. 3 os. 1075 zł / os.

  Cena za pobyt 1 osoby w pokoju 2 os.

 • pok. 2 os. 1120 zł / os.

  Cena za pobyt 1 osoby w pokoju 2 os.

 • pok. 1 os. (z 2-os.) 1585 zł / os.

  Cena za pobyt 1 osoby.

 • pok. 1 os. 1420 zł / os.

  Cena za pobyt 1 osoby.

Jak dokonać rezerwacji?

Ważne informacje

Warunki uczestnictwa

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

Regulacje w związku z Covid-19

Zrealizuj Bon Turystyczny