Biuro Turystyczne SENIOR

0
ROK ZAŁOŻENIA BIURA

Biuro Turystyczne SENIOR w Warszawie zostało założone w 1998 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu imprez turystycznych, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każdego roku z naszego biura wyjeżdża niezliczone grono seniorów, uczestnicząc w wyjazdach wypoczynkowych, turnusach rehabilitacyjnych i wycieczkach objazdowych.

Twórczynią Biura Turystycznego Senior jest Helena Fila – kobieta niezwykła, optymistka rozsiewająca uśmiech i radość wśród seniorów. Pomysł założenia biura turystycznego pojawił się bardzo dawno i był efektem życiowych zainteresowań i pasji Pani Heleny. 

Jako przewodnicząca koła nr 24 przy Związku Emerytów i Rencistów i Inwalidów – Oddział Śródmieście, wiedziałam czego potrzebują osoby starsze, kobiety po 50 i jak ważne są dla nich sprawy związane ze zdrowiem. W tym okresie mój wnuk Maciej skończył studia i to z nim, po odbyciu narady rodzinnej zdecydowaliśmy, że będziemy zajmowali się wyjazdami po zdrowie do sanatoriów osób po 50. Tak powstało Biuro Turystyczne Senior. 

Dopasowana oferta dla seniorów

W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój, dbając o urozmaiconą ofertę wyjazdów, wysoki poziom obsługi i wsparcie na każdym etapie realizacji usług. Zależy nam, aby każdy z seniorów uczestniczący w imprezach naszej firmy, czuł się zaopiekowany i usatysfakcjonowany.

Na każdy z sezonów starannie przygotowujemy ofertę wczasów i turnusów rehabilitacyjnych dla seniorów, dopasowując ją do bieżących potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby obiekty zlokalizowane były w najpiękniejszych regionach Polski, z bliską dostępnością do atrakcji turystycznych, morza, szlaków turystycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo znane uzdrowiska i kurorty takie jak Krynica Morska, Sarbinowo, Ustronie Morskie, Mielno, Busko Zdrój, Ciechocinek, Krynica Zdrój i wiele innych.

W większości obiektów, w których realizujemy turnusy rehabilitacyjne, istnieje możliwość dofinansowania ze środków PFRON. Dobierając ofertę dla seniorów, dbamy, aby każde z sanatoriów miało bogatą bazę zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych oraz zapewniało profesjonalną kadrę medyczną.

Co roku organizujemy dla seniorów specjalne turnusy okolicznościowe na Wielkanoc i Boże Narodzenie oraz Sylwestra, podczas których istnieje możliwość zarówno wypoczynku, rehabilitacji, jak i spędzenia świątecznego okresu w przyjemnej, rodzinnej atmosferze.

Nasza oferta przeznaczona jest także dla rodzin z dziećmi. Realizujemy Bony Turystyczne, a część z naszych obiektów posiada również udogodnienia dla dzieci np. place zabaw, boiska, baseny.

Rehabilitacja

Dysponujemy sprawdzoną bazą ośrodków sanatoryjnych i uzdrowiskowych z możliwością odbycia turnusów zdrowotnych.

Bliskość plaży

Nasze ośrodki wypoczynkowe posiadają dogodne lokalizacje, a ich szczególnym atutem jest bliski dostęp do plaży i morza.

Atrakcje w pobliżu

W niedalekich odległościach od naszych ośrodków znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych i punktów widokowych.

Dogodne noclegi

Dysponujemy zróżnicowaną bazą noclegową dopasowaną zarówno dla osób starszych jak również dla rodzin z dziećmi.

Blog dla seniorów

Od 2020 roku z myślą o seniorach prowadzimy bloga tematycznego Co? Gdzie? Kiedy? czyli SpotkaniaSeniora.pl, na którego serdecznie zapraszamy. Wierzymy, że wspólnie możemy stworzyć wspólną przestrzeń, gdzie swobodnie będziemy poruszać tematy bliskie seniorom w życiu codziennym.

Gwarancja jakości

Od początku istnienia ściśle współpracujemy z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz z Uniwersytetami Trzeciego Wieku. Propozycje nasze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród członków Związku oraz Organizacji Społecznych na terenie całego Kraju.

W dniu 20 listopada 2008 roku podczas uroczystości z okazji Dnia Seniora Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów odznaczył nas Złotą Odznakę Honorową za wybitne zasługi dla Związku. To wielkie dla nas wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy.