Rezerwacja krok po kroku

Wybór odpowiedniego miejsca i terminu turnusu to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych chwil. Dlatego też, aby ułatwić Państwu rezerwację, przedstawiamy poniżej krótki i czytelny poradnik, jak dokonać rezerwacji i zakupu turnusu w naszym biurze.

1

Wybór oferty

Na naszej stronie internetowej udostępniamy Państwu pełną i aktualną ofertę wyjazdów organizowanych przez nasze biuro. Wystarczy, że spośród listy wybiorą Państwo dla siebie odpowiednie miejsce i dogodny termin.

2

Wstępna rezerwacja

Wstępnej rezerwacji wybranego miejsca i terminu dokonujemy telefonicznie dzwoniąc pod jeden z numerów:
(22) 825 63 63, (22) 825 63 64. Podczas rozmowy potwierdzamy Państwu dostępność miejsca i dokonujemy rezerwacji maksymalnie na 7 dni. To czas, który mamy na podpisanie umowy. Po tym terminie rezerwacja zostaje automatycznie anulowana, jeśli nie zostanie potwierdzona podpisaną umową.

3

Podpisanie umowy

Podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa jest równoznaczne z zakupem imprezy turystycznej i ostateczną rezerwacją. Umowę możemy podpisać w trzech formach:

4

Płatności

Po podpisaniu umowy pozostaje Państwu opłacenie zaliczki w wysokości uwzględnionej w umowie, bądź całości kwoty, w zależności od terminu wyjazdu. Zaksięgowanie wpłaty przez nasze biuro jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i zakupem imprezy turystycznej. Pozostała część kwoty jest płata maksymalnie 45 dni przed rozpoczęciem imprezy. Płatności dokonujemy na rachunek bankowy podany w umowie.