Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

W naszym biurze mają Państwo możliwość dobrowolnego skorzystania z ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej. Naszym kontrahentem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe EUROPA. Dzięki wykupionej polisie ubezpieczeniowej do imprezy turystycznej, mogą Państwo uniknąć ryzyka finansowego utraty poniesionych kosztów w razie nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń.

Korzyści z wykupienia polisy ubezpieczeniowej

Zwrot 100% kosztów

Przy nieprzewidzianej rezygnacji z wyjazdu otrzymasz zwrot wszystkich udokumentowanych wydatków na imprezę turystyczną, transport, noclegi.

Ochrona w różnych sytuacjach

Gdy nagły wypadek pokrzyżuje Ci plany podczas pobytu, masz możliwość anulowania i przerwania wyjazdu, odzyskując pozostałą  kwotę niewykorzystanych środków.

Idealne przy zakupie z wyprzedzeniem

Kupujesz pobyt z dużym wyprzedzeniem? Polisa od kosztów rezygnacji zabezpieczy Twoją inwestycję przed nagłymi wypadkami np. chorobą, pobytem w szpitalu.

Na wypadek zachorowania na COVID-19

Nasza opcja polisy ubezpieczeniowej jest rozszerzona o wariant 100% Max tj. o choroby przewlekłe, zachorowanie na COVID-19.

Co obejmuje zakres ubezpieczenia?

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie:

Kiedy możesz kupić Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji?