Opinie naszych klientów

Przebywałem na wczasach wykupionych w biurze turystycznym SENIOR w okresie 27-05-2023 r. do 5-06-2023 r. w miejscowości Darłówek pensjonat KALMAR. Wszystko było super zorganizowane warunki wspaniałe pensjonat urządzony z dużym smakiem. Blisko morza, wspaniałe jedzenie, darmowy parking, Pani Joanna obsługująca wczasowiczów jest osobą zawsze uśmiechniętą i zaangażowaną, byliśmy w trzy osoby i wszyscy polecamy ten Pensjonat. Gratulacje.

Adam P.

Od wielu lat systematycznie, z przyjemnością i satysfakcją korzystam z usług Biura” Senior”. Już sam ten fakt świadczy o tym, że spełniają Państwo moje oczekiwania na wielu poziomach tj. fachowość, znawstwo i biegłość tematu, życzliwość i gotowość pomocy (jeżeli zachodzi taka potrzeba). Nie szukam innego biura – bo czy zmienia się coś co jest b.dobre??!!!! Mam zaufanie do pracowników Biura, którzy mogą być przykładem zawodowym dla innych zajmujących się tym trudnym zajęciem jakim jest sprostać oczekiwaniom, wymaganiom osób starszych… Wracamy zawsze zadowoleni i już myślimy o następnym wyjeździe z Biurem” Senior” – bo dają pewność, że to będzie wypoczynek a nie strata czasu. Bardzo Państwu tą drogą za taką pracę i pewność naszych dobrych urlopów DZIĘKUJĘ !!!!! Pozostaję z szacunkiem i sympatią.

Krystyna Stremska

Profesjonalna obsługa pań z biura, polecam Ustronie Morskie. Super miejscówka nad samym morzem, duży wybór jedzenia, pokoje czyste, szkoda tylko że nie ma lodówek, oferta zgodna z oczekiwaniami. Pobyt przełom czerwca i lipca. Drugi pobyt był we wrześniu w Rowach, dzięki uprzejmości pań z biura dostaliśmy pokój studio, dziękujemy 😍 pobyt udany, a kelnerzy obsługujący stołówkę bardzo pomocni, fajne miejsce blisko morza, polecam.

Marta Kobus

Inowrocław „KUJAWIAK” ” MEDICAL – SPA”, byłam ostatnio 4 razy. Wspaniała tężnia, piękny duży park, dużo miejsc na spacery. Wszystkie zabiegi na miejscu łącznie z komorą solankową, obsługa wspaniała, wyżywienie urozmaicone. Polecam. W okresie letnim zawsze dużo kwiatów i zieleni. Kocham to miejsce na ziemi. W tym roku tez chcę tam jechać.

Janina Pie

Byliśmy w ORW Flisak w Sarbinowie na turnusie wielkanocnym, wróciliśmy bardzo zadowoleni. Ośrodek znajduje się blisko plaży i jest otoczony piękny ogrodem. Pokoje extra, obsługa i wyżywienie jeszcze lepsze. Codziennie były organizowane imprezki. Były potańcówki, występy artystyczne, wycieczki, konkursy / dwa z nich udało się nam wygrać /. Zabiegi rehabilitacyjne bez zastrzeżeń. Nie było czasu na nudę. Świetna pani kulturalno-oświatowa. My na 100% tam jeszcze wrócimy. 

Elżbieta Ołdakowska

Jeśli chcesz odpocząć i poprawić swoje zdrowie, to polecam ośrodek Flisak w Sarbinowie – nad samym morzem. Smaczne jedzenie, skuteczne zabiegi rehabilitacyjne. Sporo atrakcji każdego wieczoru w ośrodku coś się dzieje: koncerty, tańce. Nie można tu się nudzić, polecam spacery piękną promenadą lub brzegiem morza. Można wypożyczyć rower na miejscu i zwiedzić przy okazji pobliskie miejscowości.

Irena Woźniak

Odwiedziłam wiele pięknych miejsc ale od wielu lat jeżdżę – dzięki współpracy z BT „Senior ” – do Sarbinowa DW „Flisak” bo znalazłam tam wszystko czego potrzebuję aby wypoczynek był udany. Życzliwy, profesjonalny w działaniu zespół pracowników, ciepła domowa atmosfera, piękny, zadbany ogród, b.dobre warunki pobytowe, blisko do morza, piękna promenada nadmorska. Czy potrzeba czegoś więcej??!! Polecam i ciepło pozdrawiam.

Krystyna Stremska

Pierwszy raz korzystałam z ofert tego biura, byłam z mężem w Rowach, było super. Czekam na oferty w 2023 r. skorzystamy na pewno. Może też będą oferty do Polańczyka. To w sierpniu nad morze, a jesienią w góry, pozdrawiam.

Teresa Stolar

Miła obsługa w Biurze. Właśnie wróciłam z Ustronia Morskiego z ośrodka „GWAREK”. Ośrodek ładnie podłożowy przy plaży. łagodne zejście do morza. Jedzenie dobre. Pokoje czyste. Na pewno wrócę w przyszłym roku. Krystyna

Krystyna J.

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wyjazdu w poprzednim roku, skorzystamy w tym sezonie na pewno. Jarosławiec SUPER!!! Pokój, jedzenie, obsługa, wrócimy tam na 100%.

Krystyna Nowakowska

Opinie w Internecie

Biuro Turystyczne SENIOR