5 dni
Czas trwania
Spała
Lokalizacja
795 - 1095 zł
CENA / os.
GRUDZIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta SPAŁA Ośrodek Wypoczynkowy „Zacisze”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

SPAŁA – to miejscowość rekreacyjno – wypoczynkowa położona nad rzeką Pilicą na obszarze Puszczy Pilickiej. Występuje tu prawdziwe bogactwo roślin i zwierząt. W rezerwatach królują stare drzewostany i dzikie zwierzęta między innymi dziki, sarny, jelenie i daniele. Na tych wyjątkowo pięknych terenach utworzono dwa Parki Krajobrazowe – Sulejowski i Spalski, w których można spotkać wiele chronionych roślin oraz ponad sto gatunków ptaków chronionych i łownych. W Spale znajduje się Centrum Przygotowań Olimpijskich, co może świadczyć o szczególnych walorach tego miejsca. Odbywają się tu coroczne dożynki prezydenckie. W okolicznym leśnictwie Książ można odwiedzić ośrodek hodowli żubrów.

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy „Zacisze” jest położony kilometr od centrum Spały w kierunku Konewki w pięknym, starym lesie. Sto metrów od ośrodka przez las płynie rzeczka Gać. Do dyspozycji gości pokoje  1 i 2 osobowe z łazienką, telewizorem, radioodbiornikiem i lodówką. W ośrodku jest także kawiarnia, bufet.  Na terenie ośrodka parking bezpłatny.

 

Turnus świąteczny 23.12 – 27.12.2021:

  • 795 zł/os. – pokój 2-osobowy
  • 1095 zł/os. – pokój 1-osobowy 

 

Cena zawiera:

  • 4 noclegi w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym
  • Wyżywienie 2 x dziennie (śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane) w tym Kolacja Wigilijna
  • wspólne robienie ozdób i strojenie choinki
  • wieczorek przy muzyce i lampce wina
  • w I dzień Świąt Msza św. w Ośrodku

 

Dodatkowe opłaty:

  • Transport autokarem na trasie Warszawa – Spała – Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku – 220 zł/os.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      

Loading...