11-14 dni
Czas trwania
Rewal
Lokalizacja
1 310 - 1 765 zł
CENA / os.
MAJ - WRZESIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta REWAL – OW „Nadmorski”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

REWAL – Miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim i przystanią morską w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, siedziba gminy Rewal. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim. W miejscowości znajdują się liczne sklepy, stoiska z pamiątkami, bary i kawiarnie. Atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych jest Park Wieloryba gdzie można podziwiać mierzący 35 metrów długości eksponat płetwala błękitnego. W parku znajdują się tez inne atrakcje np Bajkowa Chata, boiska sportowe, miejsca zabaw dla dzieci.

 

Ośrodek Wypoczynkowy „Nadmorski” to ośrodek klasy turystycznej, położony 250 m od morza i unikalnego klifowego wybrzeża, 10 minut od apteki i sklepów. Dysponuje pokojami: 2 lub 3 osobowymi z łazienką (WC, umywalka, prysznic). W pokojach znajduje się TV oraz lodówka. Dla większych rodzin przeznaczone są dwa 4 osobowe apartamenty Część pokoi posiada balkon. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny duży parking dla gości plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grill. Całość jest ogrodzona i dozorowana. Wyżywienie: posiłki 3 x dzienne (śniadanie, obiad, kolacja) serwowane w stołówce w sąsiadującym ośrodku oddalonym ok. 100m.

 

Terminy i ceny turnusów wypoczynkowych na 2021 r.:

  • 19.05 – 01.06 – 1310 zł/os.
  • 12.07 – 25.07 – 1765 zł/os.
  • 28.08 – 10.09 – 1340 zł/os.
  • 11.09 – 24.09 – 1310 zł/os.

 

Powyższe ceny zawierają:

  • zakwaterowanie 13 noclegów w pokoju 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym, TV
  • wyżywienie 3 x dziennie serwowane (śniadanie, obiad, kolacja)

 

Odpłatnie:

  • Transportu autokarem na trasie Warszawa – Rewal – Warszawa wraz z Ubezpieczeniem od Nieszczęśliwego Wypadku na kwotę 5000 zł – koszt 250 zł/os.
  • Pokój 1 osobowy – dopłata 280 zł/os. W terminie 12.07 – 25.07.2021 – pok. 1 os. niedostępne.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      

Loading...