14 dni
Czas trwania
Pobierowo
Lokalizacja
1 280 - 1 410 zł
CENA / os.
MAJ - WRZESIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta POBIEROWO – DG „Michał”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

POBIEROWO to miejscowość wypoczynkowa położona wśród bujnego lasu w województwie zachodniopomorskim pomiędzy Kołobrzegiem a Międzyzdrojami. Pobierowo ma około 4 km długości i jego oś stanowi, biegnąca równolegle do morza, ulica Grunwaldzka. Przed laty były tu głównie niewielkie, drewniane domki letniskowe. Później przybyło trochę ośrodków wczasowych należących do zakładów pracy. Dziś kurort Pobierowo rozwija się niezwykle dynamicznie, zachowując jednak swój specyficzny charakter. Ulica Grunwaldzka, przy której koncentruje się całe turystyczne życie, ma prawie cztery kilometry długości i łączy wschodni i zachodni kraniec Pobierowa. Znajduje się tutaj wiele kawiarni, barów, restauracji, ogródków piwnych, dyskotek i kino. W Pobierowie są też liczne sklepy i stoiska uliczne z ubraniami, pamiątkami, zabawkami itp. Pobierowo znane jest z szerokiej, piaszczystej plaży, do której można dojść praktycznie z każdego miejsca.

 

 

DOM GOŚCINNY „MICHAŁ” położony jest 250 m od morza w cichej dzielnicy Pobierowa, do głównej ulicy ok. 200 m. DG „Michał” oferuje zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (WC, umywalka, prysznic), TV, sprzęt plażowy. Większość pokoi posiada balkon i położone są na 4 kondygnacjach: parter, I, II i III piętro (budynek nie posiada windy). Do dyspozycji gości ogólnodostępny aneks kuchenny wyposażony czajnik, kuchnię mikrofalową, deska do prasowania i żelazko. W budynku bocznym oddalonym ok. 10 m. znajduję się restauracja, w której serwowane są 3 x dziennie posiłki (śniadanie godz. 09:00, obiad godz. 14:00, kolacja godz. 18:30).

 

1

Dzień I

Zbiórka o godz. 07:00 w Warszawie, al. Wyzwolenia vis a vis postoju Taxi. Godz. 07:15 odjazd autokaru (osoby spóźnione dojeżdżają na koszt własny). Przyjazd do Pobierowa ok. godz. 16:00.
ost.

Dzień XI/XIV

Śniadanie, godz. 10:30 złożenie bagażu w autokarze i odjazd autokaru. Planowany przyjazd do Warszawy ok. godz. 20:00 na miejsce zbiórki .

 

 

Terminy i ceny turnusów wypoczynkowych na 2021 r.:

  • 19.05 – 01.06 – 1280 zł/os.
  • 28.06 – 11.07 – 1410 zł/os.
  • 28.08 – 10.09 – 1310 zł/os.
  • 11.09 – 24.09 – 1280 zł/os.

 

Powyższe ceny zawierają:

  • zakwaterowanie 13 noclegów w pok. 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym, TV, ręcznik,
  • wyżywienie 3 x dziennie serwowane (śniadanie, obiad, kolacja)

 

Opłaty dodatkowe:

  • Transport na trasie Warszawa-Pobierowo-Warszawa wraz z Ubezpieczeniem od Nieszczęśliwego wypadku na kwotę 5000 zł,  – koszt 250 zł/os.
  • Pokój 1 osobowy dopłata – 280 zł/os. (w terminie 28.06 – 11.07.2021 – pok. 1 os. niedostępne)

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      

Loading...