10 dni
Czas trwania
Dźwirzyno
Lokalizacja
1 085 - 1 185 zł
CENA / os.
CZERWIEC
TERMINY

Interesuje Cię oferta DŹWIRZYNO – Wczasy nad Bałtykiem OW „ANIA”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

 

DŹWIRZYNO – to niewielka, ale bardzo urokliwa miejscowość nad Bałtykiem. Położona zaledwie 12 km od Kołobrzegu. Bliskość jeziora – Resko Przymorskie sprawia, że poza plażowaniem można tu także wędkować, a także korzystać z różnorodnych sprzętów pływających.

Nadbałtycka plaża w Dźwirzynie jest piaszczysta i szeroka, z wydzielonym strzeżonym latem kąpieliskiem przy ul. H.Sawickiej i ul. Leśnej, a od lądu oddzielają ją malownicze wydmy z lasem sosnowym. Jej atutem jest również bardzo czysta woda morska, która zachęca do kąpieli morskich. Warto zatrzymać się tutaj na chwilę dłużej, chociażby dla rosnących tu szesnastu ponad 250-letnich dębów szypułkowych. 

Jezioro Resko Przymorskie to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza 300-metrowej szerokości mierzeją. Przy jeziorze znajduje się przystań oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego. Resko Przymorskie jest idealnym miejscem dla amatorów sportów wodnych oraz wędkowania – bogate jest w szczupaki, leszcze, płocie, sandacze, liny i węgorze. Jezioro jest połączone z morzem kanałem o długości 1300 metrów. Jezioro posiada okrągły kształt, podzielone jest na dwie części. Jedna z nich jest szeroka i płytka, druga zaś głębsza – po stronie zachodniej.

Ścieżka zdrowia w Dźwirzynie jest przygotowana dla amatorów aktywnego wypoczynku. Biegnie wzdłuż nadmorskiej plaży, w lasku sosnowym. ścieżka liczy sobie 1600 m, na jej trasie usytuowano 15 stanowisk do ćwiczeń.

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy Ania – położony jest na dużym, ogrodzonym terenie zielonym (blisko 2,6 ha). Składa się z czterech pawilonów wczasowych o różnym standardzie zakwaterowania. Zagospodarowanie obiektu, liczne alejki spacerowe i duża przestrzeń pozwala na bezpieczny wypoczynek.

Zlokalizowany 200 m od morza Ośrodek Wczasowy Ania jest czynny sezonowo od kwietnia do czerwca. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. W pokojach jest TV, radio, sprzęt plażowy, ręczniki i czajnik. Na terenie obiektu działa bezprzewodowy internet Wi-Fi. W ośrodku znajduje się stołówka, plac grillowy, betonowy kort tenisowy, boiska do siatkówki, piłki nożnej, kometki, plac zabaw oraz plenerowe szachy. Goście mogą ponadto skorzystać z siłowni, sali do gimnastyki korekcyjnej, wypożyczalni rowerów, sauny, sali dyskotekowej, sali ze stołami to tenisa stołowego. W obiekcie jest również kawiarnia.

Goście Ośrodka Wczasowego Ania mają do wyboru bogatą ofertę zabiegów: masaży, ultradźwięków, inhalacji, okładów borowinowych czy hydromasaży. Goście mogą skorzystać z opcji całodziennego wyżywienia, śniadania oraz kolacje podawane są w formie bufetu. Dla zmotoryzowanych przygotowano parking i garaże. 

 

 

Do dyspozycji gości:

 • jadalnia
 • kawiarnia
 • plac zabaw
 • szachy plenerowe
 • bilard, tenis stołowy
 • boiska sportowe: do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej
 • kort tenisowy
 • miejsce na organizację ogniska lub grilla
 • Wi-Fi
 • wypożyczalnia rowerów
 • parking

 

Terminy turnusów na 2020 r.:

 • 08.06 – 17.06 – 1085 zł/os.
 • 17.06 – 26.06 – 1185 zł/os.

 

Podana cena obejmuje:

 • zakwaterowanie 9 noclegów w pokojach 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym, TV, ręcznik
 • wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane)

 

Dodatkowe opłaty:

 • Transport autokarem dostosowanym do ilości uczestników na trasie Warszawa – Dźwirzyno – Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku – Koszt usługi 250 zł/os.
 • Pokój 1 osobowy dopłata – 320 zł/os.

Dźwirzyno – port

 

Dźwirzyno – plaża

 

Dźwirzyno – Jezioro Resko

 

Dźwirzyno – ścieżka zdrowia

 

Dźwirzyno – Ośrodek Wypoczynkowy ANIA

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      

Loading...