5 dni
Czas trwania
Ciechocinek
Lokalizacja
985 - 1 430 zł
CENA / os.
GRUDZIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta CIECHOCINEK – DOM ZDROWIA „LILA”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

CIECHOCINEK – miejscowość uzdrowiskowa, położona 200 km od Warszawy w kierunku Gdańska.

Ciechocinek jest miastem o charakterze uzdrowiskowym. W mieście praktycznie nie ma przemysłu, znajdują się tu m.in. szpitale uzdrowiskowe, sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, zakłady przyrodolecznicze, Część uzdrowiskowa bogata jest w zieleń parków, skwerów. Co roku przyjeżdża wielu kuracjuszy i turystów.

W północnej części uzdrowiska znajduje się Park Zdrojowy, założony w 1875 – 1876 roku w stylu krajobrazowym z licznymi gatunkami drzew i krzewów – jego projektantem i twórcą był Hipolit Cybulski. W parku rosną m.in. kłęk kanadyjski, korkowiec amurski, miłorząb dwuklapowy. Ciechocinek posiada również oryginalny rezerwat florystyczny – stanowisko słonorośli (m.in. soliród zielny, mlecznik nadmorski, aster solny) ujęte od 1962 roku w 1,88 ha rezerwatu Ciechocinek w pobliżu tężni III.

W okolicach Ciechocinka ze względu na potrzebę ochrony jego specyficznego mikroklimatu stworzono obszar chronionego krajobrazu Niziny Ciechocińskiej.

W Ciechocinku warto zobaczyć : Park Zdrojowy z pijalnią wód mineralnych w drewnianym pawilonie w stylu szwajcarskim, muszle koncertowa w stylu zakopiańskim, tężnie, fontanna „Grzybek”, neogotycki kościół św. św. Piotra i Pawła z lat 1877-1884, cerkiew polowa pw. św. Michała Archanioła z 1894 r.

 

 

Dom Zdrowia “Lila” położony jest na tyłach miejskiego Parku Sosnowego tuż za Wojskowym Szpitalem Uzrowiskowo-Rehabilitacyjnym. Obiekt dysponuje na trzech kondygnacjach (parter, I i II piętro) 140 miejscami noclegowymi w pokojach jedno i dwuosobowych wyposażonych w pełen węzeł sanitarny, TV, Wi-Fi, telefon, suszarkę do włosów, lodówkę, ręczniki. Pokoje nie mają czajników. W obiekcie jest winda. Na miejscu stylowa restauracja serwująca 3 x dziennie wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację – posiłki serwowane).

Pokoje standard i lux są tak samo wyposażone, różnią się jedynie klasą mebli.

 

 

 

TURNUS ŚWIĄTECZNY 23.12 – 27.12.2021:

  • 985 zł/os. – pokój 2-osobowy Lux
  • 1430 zł/os. – pokój 1-osobowy Lux

 

Cena turnusu świątecznego zawiera:

  • Zakwaterowanie w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym,
  • Wyżywienie wg programu: 23.12.2021 – kolacja, 24.12.2021 –             śniadanie, ok. godz. 13:00 postna zupa Wigilijna, ok. godz. 16:30          Kolacja Wigilijna, 25.12.2021 – śniadanie, obiad, kolacja, 26.12.2021 – śniadanie, obiad, kolacja, 27.12.2021 – śniadanie 

 

Usługi dodatkowe:

  • Transport autokarem – koszt 250 zł/os. – przejazd na trasie Warszawa-Ciechocinek-Warszawa z Ubezpieczeniem NNW

 

Informacje dodatkowe:

  • Parking dozorowany płatny 10 zł/ doba, oddalony ok. 40 m, na terenie DZ „Lila” parking dozorowany tylko dla osób niepełnosprawnych posiadających karty parkingowe, płatny – 15 zł/ doba. Ilość miejsc ograniczona.
  • Wypożyczenie kijków (para) do nordic walking – 5,00 zł / godzina lub 15,00 zł / cały dzień.
  • Opłata uzdrowiskowa – 3,70 zł/doba od 1 osoby – płatna gotówką w recepcji Domu Lila.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      

Loading...