5 dni
Czas trwania
Busko Zdrój
Lokalizacja
985 - 1430 zł
CENA / os.
GRUDZIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta BUSKO ZDRÓJ – Sanatorium „Słowacki”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

Staropolskim zwyczajem mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w Sanatorium „Słowacki” w Busku – Zdroju.

BUSKO ZDRÓJ – to piękny krajobraz, liczne zabytkami i rezerwaty przyrody, jedno z głównych uzdrowisk z unikatowymi walorami leczniczymi. Leży na wysokości 230m n.p.m., otoczone jest zespołem Parków Krajobrazowych. Panuje tu niezwykły bioklimat: krótkie i ciepłe zimy oraz największa ilość dni słonecznych. Niepowtarzalny skład i działanie wód leczniczych oraz klimat leczą dolegliwości trudne do wyleczenia gdzie indziej.

 

 

Sanatorium „Słowacki” położone jest w centrum Uzdrowiska Vis a vis na Parku Zdrojowego. Sanatorium oferuje pokoje dwuosobowe na I i II piętrze (budynek z windą) – wyposażone w pełen węzeł sanitarny (wc, umywalka, prysznic), TV, radio, zestaw do kawy/herbaty, lodówka, ręczniki. W czasie pobytu możliwość korzystania z basenu z hydromasażami, sauny i jacuzzi. Na miejscu restauracja serwująca 3 x dziennie wyżywienie.

 

 

Parking publiczny, płatny, w odległości ok. 450 m.  

Pokoje Standard to pokoje o powierzchni 20-24 m2, Pokoje Classic to pokoje o powierzchni 18 m2. 

Turnus świąteczny 23.12 – 27.12.2021 (5 dni):

  •  Pok. 2 os. Standard – 985 zł
  •  Pok. 1 os. Standard – 1 430 zł
  • Pok. 1 os. Classic – 1 350 zł

W cenie Kolacja Wigilijna!

 

Pokoje Standard to pokoje o powierzchni 20-24 m2, Pokoje Classic to pokoje o powierzchni 18 m2. 

 

Podana cena obejmuje:

  • 4 noclegi w pok. 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym (wc, umywalka, prysznic), TV, czajnik, lodówka, ręcznik, balkon, suszarka
  • wyżywienie: 3 x dziennie (śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu) Uwaga! w dn. 24.12 śniadanie, godz. 16:00 spotkanie opłatkowe, kolędowanie, ok. godz. 17:00 Kolacja Wigilijna)
  • Nielimitowany wstęp na basen z hydromasażami, saunami i jacuzzi

 

Dodatkowe opłaty:

  • Transport autokarem dostosowanym do ilości uczestników na trasie Warszawa – Busko Zdrój– Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku  – Koszt usługi  250 zł/os.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      

Loading...