11 dni
Czas trwania
Busko Zdrój
Lokalizacja
1760 - 1860 zł
CENA / os.
GRUDZIEŃ - STYCZEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta BUSKO ZDRÓJ – Hotel „Gromada” ***?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

Staropolskim zwyczajem mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w Hotelu Gromada w Busku – Zdroju.

BUSKO ZDRÓJ – miejscowość uzdrowiskowa położona w woj. świętokrzyskim, oddalona 50 km na południe od Kielc. To piękny krajobraz, liczne zabytkami i rezerwaty przyrody, jedno z głównych uzdrowisk z unikatowymi walorami leczniczymi. Leży na wysokości 230 m n.p.m., otoczone jest zespołem Parków Krajobrazowych. Panuje tu niezwykły bioklimat: krótkie i ciepłe zimy oraz największa ilość dni słonecznych. Niepowtarzalny skład i działanie wód leczniczych oraz klimat leczą dolegliwości trudne do wyleczenia gdzie indziej.

 

 

Hotel Gromada *** położony jest w cichej dzielnicy, przy zabytkowym Parku Zdrojowym. To miejsce niepowtarzalne. Posiada 90 miejsc noclegowych, budynek 3 piętrowy z windą. Dysponuje komfortowymi pokojami jedno- i dwuosobowymi. W każdym pokoju jest łazienka, stałe łącze internetowe (gratis), TV, telefon, radio, czajnik, ręczniki. Do dyspozycji gości: restauracja, kawiarnia, parking.

 

 

Turnus Świąteczny 23.12.2021 – 02.01.2022:

  • 1760 zł/os. – pokój 2 os. Standard
  • 1860 zł/os. – pokój 2 os. Lux

 

W cenie Kolacja Wigilijna i Kolacja Sylwestrowa z zabawą!

 

 


 

Cena zawiera:

  • 10 noclegów w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym
  • Wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje – w formie bufetu)
  • Uroczysta Kolacja Wigilijna
  • Kolacja Sylwestrowa z muzyką na żywo

 

Dodatkowe opłaty:

  • Transport autokarem na trasie Warszawa – Busko Zdrój – Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku – Koszt usługi 250 zł/os.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      

Loading...