5 dni
Czas trwania
Busko Zdrój
Lokalizacja
795 - 1000 zł
CENA / os.
KWIECIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta BUSKO ZDRÓJ Hotel „Gromada”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

Staropolskim zwyczajem mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Hotelu Gromada w Busku – Zdroju.

BUSKO ZDRÓJ – to piękny krajobraz, liczne zabytkami i rezerwaty przyrody, jedno z jedno z głównych uzdrowisk z unikatowymi walorami leczniczymi. Leży na wysokości 230m n.p.m., otoczone jest zespołem Parków Krajobrazowych. Panuje tu niezwykły bioklimat: krótkie i ciepłe zimy oraz największa ilość dni słonecznych. Niepowtarzalny skład i działanie wód leczniczych oraz klimat leczą dolegliwości trudne do wyleczenia gdzie indziej.

 

 

Hotel GROMADA położony jest w cichej dzielnicy, przy zabytkowym Parku Zdrojowym. To miejsce niepowtarzalne. Posiada 90 miejsc noclegowych, budynek 3 piętrowy z windą. Dysponuje komfortowymi pokojami jedno- i dwuosobowymi. W każdym pokoju jest łazienka, stałe łącze internetowe (gratis), TV, telefon, radio, czajnik, ręcznki. Do dyspozycji gości: restauracja, kawiarnia, parking.

 

Termin turnusu:

02.04 – 06.04.2021 (5 dni)

 

Cena turnusu:

  • Pok. 2 os. bez balkonu – 795 zł/os.
  • Pok. 2 os. z balkonem – 850 zł/os.
  • Pok. 1 os. z balkonem – 1000 zł/os.
  • Apartament 2 os. z balkonem – 905 zł/os.

 

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie 4 noclegów w wybranym pokoju z pełnym węzłem sanitarnym (wc, umywalka,prysznic), ręcznik, TV, czajnik                                                                                                                                                
  • wyżywienie 3 x dziennie serwowane (śniadania, obiady i kolacje w tym Uroczyste Śniadanie Wielkanocne)

 

Dodatkowe opłaty:

  • Transport autokarem na trasie Warszawa – Busko Zdrój – Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku na kwotę 5000 zł. – Koszt usługi 190 zł/os.

 

Uwaga! Godziny posiłków, zakwaterowania i wykwaterowania z pokoi mogą ulec zmianie na mocy decyzji Dyrekcji Hotelu „Gromada”. Godziny odjazdu i przyjazdu autokaru mogą ulec zmianie. Prosimy o kontakt z Biurem na 2 dni przed wyjazdem.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      

Loading...